Меню
17 червня 2015

Заощадьте до 194 560 грн., купуючи Land Cruiser 200 до 15.07.2015р.!

Тільки до 15.07.2015р. купуючи автомобіль Land Cruiser 200 Ви заощаджуєте до 8% від вартості автомобіля, ( до 194 560 грн в залежності від комплектації)

Вражаючий зовнішній вигляд, новаторська система повного приводу, потужні бензиновий та дизельний двигуни. Напрочуд просторий і чудово оформлений салон. Де б Ви не подорожували: по місту, за містом або пересіченою місцевістю, Land Cruiser 200 справляє на всіх переконливе враження.

Land Cruiser 200 доступний з двома  новими двигунами, один  з яких –це 309-сильний восьмициліндровий бензиновий мотор об'ємом 4,6 літри, який агрегується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. З такою силовою установкою Land Cruiser 200 може розігнатися до 100км за 8,6 секунд і досягти максимальної швидкості 200 кілометрів на годину.
Другим двигуном є 4,5-літровий бітурбодизель потужністю 235 кінських сил, працюючий в парі з шестишвидкісним автоматом. З таким агрегатом позашляховик прискориться від нуля до ста кілометрів на годину за 8,9 секунд, а його максимальна швидкість складе 210 кілометрів на годину.

 Всі комплектації компнуються адаптивною підвіскою з регулюванням жорсткості – AVS та системою активного регулювання дорожнього просвіту – АHC.
 Салон Toyota Land Cruiser 200 - еталон розкоші і комфорту. Опинившись в салоні Toyota Land Cruiser 200, Ви відчуєте розкіш: багате шкіряне оздоблення салону, дерев'яні вставки; нове мультимедійне та інформаційне забезпечення, чотирьохзонний клімат-контроль та підігрів другого ряду сидінь. Навігаційна система (карти України та західної Європи) з підтримкою оновлення; GBL аудіосистема "преміум" класу; датчики дощу та світла; вбудований иммобилайзер; 14 подушок безпеки - і усе це в переліку стандартного устаткування! Кожна деталь інтер'єру покликана забезпечити максимальний рівень комфорту, що відповідає найвищим очікуванням клієнтів Toyota

Скористайтеся пропозицією КУПУЙТЕ та заощаджуйте ВИГІДНО!!!

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!