Меню
22 липня 2013

Запрошуємо Вас на офіційну презентацію нової Toyota Corolla

Тойота Центр Вінниця запрошує Вас приєднатися до виняткової події – урочистої зустрічі нового, вже 11-го за ліком, покоління Toyota Corolla:

26 липня 2013р. - урочиста презентація абсолютно нової Toyota Corolla, місце зустрічі – ТРЦ «Мегамолл», початок о 19:30 . В програмі свята – феєричне шоу, розіграш призів, чудова музика а також багато цікавого.

27 липня 2013р. – Corolla Drive Day – тест-драйв найяскравішого автомобіля Toyota Corolla. Місце зустрічі - ТРЦ "Мегамолл", початок о 12:00, запис за тел. (0432)555-915.

З моменту випуску першого покоління Toyota Corolla в 1966 році і до цих пір у всьому світі було продано 40 мільйонів автомобілів.

Сьогодні Corolla виробляється на 16 виробничих підприємствах і продається більш ніж в 150 країнах світу.

Нова Toyota Corolla 2013 - це сучасний дизайн і комфорт, практичність і зручність в експлуатації, неперевершена економія палива, поліпшена динаміка водіння, передові технології і легендарна якість Toyota. Відвідайте Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» і познайомтеся першими з кращим поколінням бестселера № 1 в світі!

За додатковою інформацією про нову Toyota Corolla звертайтеся, будь ласка в Тойота Центр Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 21, тел. (0432) 555-915.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування