1 березня 2016
Зустрічай весну разом з Toyota!
![](/sites/default/files/styles/1170x/public/2016-03/baner_0.jpg?itok=JCmRQxmr)
Друзі, вітаємо вас з початком робочого тижня. Попереду - новий сезон доріг, відкриттів, пікніків, подорожей і пригод. Ми завжди будемо поруч, щоб надати вам будь-яку підтримку - Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс" піклується про друзів і клієнтів круглий рік. Нових вам весняних перспектив і сонячної енергії!
Адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,21
Телефон: 555-915