Меню
19 травня 2021

Новий фургон Proace City - розпочато приймання попередніх замовлень

Новий фургон Toyota Proace City — місткість, продуктивність і практичний дизайн

 

 

Toyota продовжує розширювати лінійку своїх легких комерційних автомобілів у Європі та представляє новий Proace City — високопродуктивний і привабливий компактний фургон. Простора, містка та практична модель посилює позиції Proace як ідеального автомобіля для будь-яких перевезень.

 

Просторий і продуктивний

Вантажний фургон Proace City здатний задовольнити будь-які бізнес-потреби, пропонуючи різні конфігурації вантажного простору та сидінь, а також варіанти силової установки.

 

Пропонуються дві модифікації автомобіля за довжиною кузова — STANDARD (4,4 м) і LONG (4,7 м). Обидві доступні у цільнометалевій версії. Пасажирська версія Proace City Verso пропонується з п'ятьма сидіннями або ж із сімома для подовженої моделі.

 

Максимальний об’єм вантажного простору Proace City становить від 3,3 м3 (у компактному варіанті) до 4,3 м3 (у подовженому варіанті з опцією Smart Cargo). Варто зазначити, що Toyota — один із небагатьох автомобілів у своєму класі, що здатен вмістити дві європалети. Додаткова система Smart Cargo забезпечує високий у своєму класі показник довжини вантажу — 3,1 м для компактної версії та 3,4 м для довгої. Максимальна вантажопідйомність Proace City також є вражаючою для свого класу та становить до 920 кг. Крім того, авто здатне буксувати причеп із масою до 1 тонни, завдяки чому підходить для перевезення ще більших і важчих вантажів.

 

На вибір пропонуються два дизельні двигуни: потужністю 102 к.с. із п’ятиступеневою механічною трансмісією та 130 к.с. із восьмиступеневою автоматичною трансмісією.

 

Практичний та універсальний дизайн

Вантажний фургон Proace City пропонує широкий спектр конфігурацій інтер’єру. Зокрема, можна обрати між двома окремими передніми сидіннями та двомісним переднім пасажирським сидінням диванного типу. Функція Smart Cargo, що пропонується опційно, дозволяє збільшити вантажний простір на 0,4 м³, а максимальну довжину вантажу — на 1,3 м завдяки складаному пасажирському сидінню та захисній перегородці зі спеціальним отвором. Спинку центрального пасажирського сидіння можна повернути для ще більшої місткості.

 

У Proace City можна зберігати все необхідне — салон оснащено підстаканниками, невеликими контейнерами, ящиком під сидінням і відділеннями у дверцятах.

 

Доступ до вантажного відділення спрощується при паркуванні в обмеженому просторі завдяки заднім відкидним дверцятам.

 

У пасажирській версії Proace City Verso сидіння другого ряду складаються у пропорції 60:40. У подовженому варіанті кузова автомобіль оснащений третім рядом сидінь, достатньо великим, щоб із комфортом розмістити дорослих пасажирів. Усі пасажирські сидіння, зокрема й переднє, складаються для максимальної зручності.

 

Безпека та комфорт

Proace City оснащено низкою функцій, що забезпечують комфортні умови водіння та поліпшені характеристики як вантажної версії автомобіля, так і пасажирської Verso.

 

У стандартному оснащенні пасажирської версії Proace City Verso до комплексу систем безпеки* входять: система попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування та розпізнавання пішоходів (PCS); система розпізнавання та інформування про дорожні знаки (RSA); система допомоги руху в смузі (LKA); круїз-контроль; функція нагадування про відпочинок, що рекомендує водієві зробити перерву під час тривалого перебування за кермом. Комплектація Comfort додатково оснащена функцією автоматичного дальнього світла (AHB), функцією попередження про перетин ліній розмітки та розширеною системою розпізнавання й інформування про дорожні знаки.

 

Proace City Verso також отримав восьмидюймовий сенсорний екран із технологіями MirrorLink, Apple CarPlay (включно з Siri) й Android Auto (включно з асистентом Google) та підтримкою Bluetooth-з’єднання з USB/AUX-роз’ємами.

 

Безпеку та зручність маневрування гарантує камера заднього огляду з кутом огляду 180 градусів. Крім того, вона передає широкоформатне зображення, що охоплює ще ширший простір.

 

Новий практичний фургон Toyota Proace City у вантажній та пасажирській версіях дозволяє якнайкраще задовольнити ділові потреби клієнтів із погляду універсальності, продуктивності й ефективності, забезпечуючи і комфорт пасажирів, і зручне перевезення багажу. 

 

* Наведені тут і далі електронні системи є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування. Перед початком руху водій повинен ознайомитися з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного прийому керування.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!