Меню
15 листопада 2021

Toyota представляє RAV4 Adventure — позашляхову версію кросовера для подорожей будь-де

Toyota посилює автентичність RAV4 як справжнього позашляховика, представивши нову версію моделі — RAV4 Adventure. Це доповнення до лінійки красномовно втілює слоган RAV4 — «Прямуй куди завгодно». Автомобіль вирізняється потужним дизайном і готовністю до активних пригод.

 

Ця нова версія особливо сподобається тим хто хоче мати автомобіль, що відповідає їхній любові до життя, та прагне відкривати незвідані місця, насолоджуючись перевагами продуктивності гібридної електричної технології Toyota.

 

RAV4 Adventure має виразний вигляд завдяки особливому дизайну передньої частини. Нова повністю чорна решітка радіатора створює яскравіший візуальний ефект, а емблема Toyota зміщена вниз — від верхнього краю передньої решітки до центру — і розташована на подвійних горизонтальних смугах, що перетинають центр. Дизайн автомобіля став більш виразним завдяки переднім протитуманним фарам у новій чорній окантовці та світло-сріблястій захисній накладці переднього бампера.

 

Ефект також посилюється за рахунок ширших колісних арок і нових 19-дюймових легкосплавних дисків із матовим сірим оздобленням. Позаду встановлено таку саму сріблясту захисну накладку. RAV4 Adventure також буде доступний в унікальному двоколірному забарвленні* — поєднанні кузова кольору хакі та даху, передніх стійок і заднього спойлера сірого кольору . Це той зовнішній вигляд, що віддає належне фірмовому світлому даху легендарного Toyota FJ40 Land Cruiser.

 

Щодо салону, то він вирізняється особливим оздобленням сидінь. Їхній дизайн поєднує гладку чорну синтетичну шкіру з контрастною помаранчевою прострочкою. На порогах встановлено фірмові накладки RAV4 Adventure.

 

Комплектація RAV4 Adventure оснащена гібридною електричною силовою установкою Toyota четвертого покоління з інтелектуальним повним приводом**, що забезпечується додатковим компактним електродвигуном на задній осі. Ефективна та потужна гібридна трансмісія поєднує електродвигуни та 2,5-літровий*** чотирициліндровий бензиновий агрегат, що характеризується одним з найвищих у світі тепловим ККД для серійного двигуна, що забезпечує потужність у 222 к.с. ****

 

RAV4 2022 модельного року отримав оновлені деталі єкстер’єру — нові світлодіодні фари проєкційного типу та передні протитуманні світлодіодні фари, сучасний дизайн лінійки легкосплавних дисків. У салоні особливу увагу приділено комфорту та зручності. Це досягнуто завдяки модернізованому світлодіодному освітленню, електроприводу сидіння переднього пасажира, блоку керування склопідйомниками з підсвічуванням і новим портам USB TYPEC для зарядки смартфонів та інших пристроїв під час руху автомобіля.

 

Останнє доповнення лінійки RAV4 зберігає динаміку найбільш продаваного електрифікованого кросовера у світі. В 1994 році оригінальний RAV4 започаткував новий сегмент ринку кросоверів для активного відпочинку. Відтоді у світі було продано понад 2 млн моделей. Автомобіль зберіг свій новаторський дух і є першою моделлю у сегменті з гібридним електричним силовим агрегатом.

 

Поставки нового Toyota RAV4 Adventure та оновленого модельного ряду RAV4 в Україні розпочнуться з першого кварталу 2022 року.

 

* Наведені тут і далі назви комплектацій та кольорів кузова/салону є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

 

** Електронні системи є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування. Перед початком руху водій повинен ознайомитися з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного способу керування.

 

*** Тут і далі значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

 

**** Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!