Меню

Програма Авто з пробігом Toyota має на меті при купівлі автомобілів Toyota з пробігом надати  той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

Обираючи автомобіль з пробігом за програмою, ви отримуєте наступні переваги від придбання автомобіля у офіційного дилера Toyota:  - перевірений технічний стан;  - прозору сервісну історію; - програму постгарантійної підтримки;  - вигідні умови кредитування та страхування від компаній-партнерів1;  - програму допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus2.
Крім того, будь-яке авто з пробігом доступне для тест-драйву!

 

Програма Авто з пробігом Toyota гарантує комфорт і спокій під час користування автомобілями з пробігом завдяки професійному обслуговуванню, технічній підтримці і корисним додатковим опціям.

 

Постгарантійна підтримка є однією із ключових переваг даної програми. Для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами програма підтримки надається на період до 12 місяців, або 20 000 км пробігу3, а для моделей з гібридною силовою установкою ― до 24 місяців, або 40 000 км пробігу з моменту придбання.

 

Всі автомобілі за програмою мають прозору сервісну історію, з якою ви маєте змогу ознайомитись у офіційних дилерів. Кваліфіковані технічні спеціалісти перевіряють показники одометра для встановлення відповідності інформації щодо пробігу автомобіля.

 

Обрати авто з пробігом ви можете на сторінці Каталог авто з пробігом

 

Всі автомобілі за програмою Авто з пробігом Toyota в обов’язковому порядку проходять перевірку технічного стану, що складається щонайменше зі 105 пунктів4. Із результатами даної перевірки ви маєте змогу ознайомитись у дилера. Можете бути впевнені, що, ви обираєте автомобіль, що відповідає стандартам надійності та безпеки для офіційних автомобілів Toyota з пробігом.

Всі автомобілі за програмою Авто з пробігом Toyota реалізуються з пакетом додаткових послуг допомоги в дорозі Toyota Assistance Plus, що надає більше впевненості в автомобілі та полегшує планування ваших подорожей. До складу пакета послуг входять інформаційна підтримка, технічна допомога, евакуація автомобіля, бронювання та оплата проїзних квитків, бронювання та оплата номера в готелі, підмінне авто, виклик таксі тощо.

 

Програма Toyota Plus діє у дилерських центрах у Вінниці, Львові, Хмельницькому, Херсоні, Дніпрі, Житомирі та Кропивницькому.

За додатковою інформацією про умови продажу автомобілів за програмою Toyota Plus (включно з цінами, умовами Toyota Assistance Plus та програми постгарантійної підтримки) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

 

1 Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Ліцензія НБУ №99 від 12 жовтня 2011 року; послуги страхування надаються СК «ARX», Ліцензія Нацкомфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, детальні умови дізнавайтесь у офіційних дилерів Toyota Plus в Україні.
2 Пакет послуг «Toyota Assistance Plus» надається ТОВ «Гарант-АСІСТАНС», яке несе відповідальність за їхню якість.
3 У залежності від того, що наступить раніше. Детальні умови та обмеження за програмою постгарантійної підтримки дізнавайтесь у офіційних дилерів Toyota в Україні.
4 Для авто з гібридною силовою установкою – 111 пунктів.

 

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!